Kontakty

Filtrace

Skrýt filtr Zobrazit filtr
NameE-mailTelefonLinkaÚtvar
Hvězdová Alenahvezdova@vulhmop.cz494 668 391130Výzkumná stanice Opočno
Smolíková Renáta, Bc.smolikova@vulhmop.cz494 668 391138Výzkumná stanice Opočno
Šimek Davidsimek@vulhmop.cz494 668 391119Výzkumná stanice Opočno
Jurásek Antonín, doc. Ing. CSc.jurasek@vulhmop.cz494 668 391141Výzkumná stanice Opočno
Zahradník Petr, doc. Ing. CSc.zahradnik@vulhm.czÚtvar lesní ochranné služby
Šrámek Vít, doc. Ing. Ph.D.sramek@vulhm.cz257 892 221221Úsek ředitele
Bukovjan Karel, Doc. MVDr. CSc.Útvar myslivosti
Slodičák Marian, Doc. RNDr. CSc.slodicak@vulhmop.cz494 668 391143Výzkumná stanice Opočno
Marada Petr, Dr. Ing.marada@vulhm.cz257 892 222209Útvar myslivosti
Bartoš Dušanbartosd@vulhmop.cz494 668 391124Výzkumná stanice Opočno
Ráčková Evarackova@vulhmop.cz494 668 391140Výzkumná stanice Opočno
Vránová Evavranova@vulhm.cz257 892 282282Útvar zkušebních laboratoří
Třetinová Gabriela, Bc.tretinova@vulhm.cz+420 257 892 242242Lesnické informační centrum
Bajajová Hana, Ing.bajajova@vulhmuh.cz+420 572 420 913Výzkumná stanice Kunovice
Buriánková Hana257 892 258, 257 892 256258, 256Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Vítková Helena572 420 923Výzkumná stanice Kunovice
Tošnarová Idatosnarova@vulhm.cz257 892 208208Pracovní skupina ekonomika
Lubojacký Jan, Ing. Bc. Ph.D.lubojacky@vulhm.czÚtvar lesní ochranné služby
Dostál Jaroslav, Ing. Bc.dostal@vulhm.cz257 892 266266Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Dušek David, Ing. Ph.D.dusek@vulhmop.cz494 668 391136Výzkumná stanice Opočno
Kacálek Dušan, Ing. Ph.D.kacalek@vulhmop.cz494 668 391127Výzkumná stanice Opočno
Bednář Pavel, Ing. et Ing. Ph.D.bednar@vulhmop.cz494 668 391150Výzkumná stanice Opočno
Novotný Petr, Ing. et Ing. Ph.D.pnovotny@vulhm.cz257 892 265265Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Pokorná Eva, Ing. Ph.D.pokorna@vulhm.cz257 892 263MDÚtvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Melounová Evelína, Ing. Ph.D.melounova@vulhmop.cz+420 494 668 391144Výzkumná stanice Opočno
Beran František, Ing.beran@vulhm.cz257 892 266266Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Havránek František, Ing. CSc.havranek@vulhm.cz257 892 222209Útvar myslivosti
Lorenc František, Ing. Ph.D.lorenc@vulhm.cz257 892 299299Útvar lesní ochranné služby
Šach František, Ing. CSc.sach@vulhmop.cz494 668 391139Výzkumná stanice Opočno
Cvrčková Helena, Ing. Ph.D.cvrckova@vulhm.cz257 892 268268Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Černý Jakub, Ing.cerny@vulhmop.cz494 668 391148Výzkumná stanice Opočno
Bartoš Jan, Ing. Ph.D.bartos@vulhmop.cz494 668 391151Výzkumná stanice Opočno
Cukor Jan, Ing. Ph.D.cukor@vulhm.cz257 892 222209Útvar myslivosti
Leugner Jan, Ing. Ph.D.leugner@vulhmop.cz494 668 391137Výzkumná stanice Opočno
Liška Jan, Ing.liska@vulhm.cz257 892 222201Útvar lesní ochranné služby
Řezáč Jan, Ing.rezac@vulhm.cz257 892 243243Lesnické informační centrum
Danysová Jana, Ing. danysova@vulhm.cz257 892 226226Úsek ředitele
Hacurová Jana, Ing.hacurova@vulhmop.cz494 668 391144Výzkumná stanice Opočno
Nárovcová Jarmila, Ing. Ph.D.narovcova@vulhmop.cz494 668 391126Výzkumná stanice Opočno
Čáp Jiří, Ing.cap@vulhm.cz257 892 262262Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Novák Jiří, Ing. Ph.D.novak@vulhmop.cz494 668 391135Výzkumná stanice Opočno
Souček Jiří, Ing. Ph.D.soucek@vulhmop.cz494 668 391147Výzkumná stanice Opočno
Vrátná Jitka, Ing. MBA.vratna@vulhm.cz257 892 222225Náměstkové ředitele
Kyseláková Jolana, Ing.kyselakova@vulhmuh.cz572 420 916Výzkumná stanice Kunovice
Frýdl Josef, Ing. CSc.frydl@vulhm.cz257 892 271271Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Bezděčková Lena, Ing.bezdeckova@vulhmuh.cz572 420 929Výzkumná stanice Kunovice
Strnad Lukáš, Ing. Ph.D.strnad@vulhm.cz257 892 252252Útvar ekologie lesa
Benedíková Marie, Ing.benedikova@vulhmuh.cz572 549 115Výzkumná stanice Kunovice
Zahradníková Marie, Ing.zahradnikova@vulhm.czÚtvar lesní ochranné služby
Fulín Martin, Ing. Ph.D.fulin@vulhm.cz257 892 262262Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Knížek Miloš, Ing. Ph.D.knizek@vulhm.cz257 892 222341Útvar lesní ochranné služby
Pícha Miroslav, Ing.obora_brezka@vulhm.czÚtvar myslivosti
Vejpustková Monika, Ing. Ph.D.vejpustkova@vulhm.cz257 892 206206Útvar ekologie lesa
Trčková Olga, Ing.trckova@vulhm.cz257 892 257257Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Špulák Ondřej, Ing. Ph.D.spulak@vulhmop.cz494 668 391155Výzkumná stanice Opočno
Kotrla Pavel, Ing. Ph.D.kotrla@vulhmuh.cz572 420 917Výzkumná stanice Kunovice
Máchová Pavlína, Ing. Ph.D.machova@vulhm.cz257 892 268268Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Fabiánek Petr, Ing.fabianek@vulhm.cz257 892 253253Útvar ekologie lesa
Novotný Radek, Ing. Ph. D.novotny@vulhm.cz602 291 763PelhřimovÚtvar ekologie lesa
Linda Rostislav, Ing.lindar@fld.czu.czÚtvar myslivosti
Čihák Tomáš, Ing. Ph.D.cihak@vulhm.cz257 892 252252Útvar ekologie lesa
Nárovec Václav, Ing. CSc.narovec@vulhmop.cz494 668 391132Výzkumná stanice Opočno
Fadrhonsová Věra, Ing.fadrhonsova@vulhm.cz257 892 233233Útvar ekologie lesa
Černohous Vladimír, Ing. Ph.D.cernohous@vulhmop.cz494 668 391142Výzkumná stanice Opočno
Ráček Zdeněk, Ing.racek@vulhmop.cz494 668 931140Výzkumná stanice Opočno
Vícha Zdeněk, Ing.vicha@vulhm.cz724 222 242Frýdek-MístekÚtvar ekologie lesa
Lachmanová Zora, Ing. Ph.D.lachmanova@vulhm.czMDÚtvar ekologie lesa
Kolaříková Irenasemkon@vulhmuh.cz572 420 920Výzkumná stanice Kunovice
Fojtíková Janafojtikova@vulhm.cz257 892 222289Útvar lesní ochranné služby
Kopecká JanaVýzkumná stanice Kunovice
Coufalová Jarmilacoufalova@vulhmop.cz494 668 391146Výzkumná stanice Opočno
Krupka Jaroslav257 892 344344Pracovní skupina provoz
Kratochvílová Jaroslavakratochvilova@vulhm.cz257 892 222210Pracovní skupina ekonomika
Balcar Jiříbalcarj@vulhmop.cz494 668 391149Výzkumná stanice Opočno
Háva Jiříhava@vulhm.cz257 892 294294Útvar lesní ochranné služby
Richterová Jitkarichterova@vulhmop.cz494 668 391138Výzkumná stanice Opočno
Šubardová Jitka, Bc.subardova@vulhmuh.cz+420 572 420 911Výzkumná stanice Kunovice
Cafourek Josef, Ing. Ph.D.Josef.Cafourek@seznam.cz+420 572 420 912Výzkumná stanice Kunovice
Vítová Kateřina, Bc.vitova@vulhm.cz+420 257 892 263263Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Šimerová Klárasimerova@vulhm.cz257 892 236236Lesnické informační centrum
Červíková Lenka257 892 222276Útvar zkušebních laboratoří
Kučerová Lenka572 549 115Výzkumná stanice Kunovice
Tesař Libor tesar@vulhm.cz257 892 249249Pracovní skupina provoz
Bouzová Ludmila494 668 391123Výzkumná stanice Opočno
Chocholová Marcelachocholova@vulhm.cz257 892 292292Útvar ekologie lesa
Říhová Marierihova@vulhmop.cz494 668 391123Výzkumná stanice Opočno
Vodičková Markétavodickova@vulhm.cz257 892 291291Útvar ekologie lesa
Dohnalová Martasemkon@vulhmuh.cz572 420 920, 922Výzkumná stanice Kunovice
Kotek Matějkotek@vulhm.cz223Úsek ředitele
Součková Jitka, Mgr.souckova@vulhmop.cz494 668 391131Výzkumná stanice Opočno
Havlíčková Kateřina, Mgr.havlickova@vulhm.cz257 892 222284Útvar zkušebních laboratoří
Neudertová Hellebrandová Kateřina, Mgr. Ph.D.hellebrandova@vulhm.cz257 892 206206Útvar ekologie lesa
Komárková Martina, Mgr. Ph.D.komarkova@vulhm.cz257 892 263263Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Valentová Miroslavavalentova@vulhmop.cz494 668 391131Lesnické informační centrum
Boušková Monikabouskova@vulhm.cz257 892 297297Útvar lesní ochranné služby
Vosika PavelKožlíÚtvar ekologie lesa
Vít Petrvit@vulhm.cz257 892 222204Úsek ředitele
Mikulčíková Petramikulcikova@vulhm.czMDÚtvar ekologie lesa
Cihelková Renata+420 257 892 258258Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Kopáč Renékopac@vulhm.cz257 892 222200Útvar lesní ochranné služby
Vele Adam, RNDr. Ph.D.vele@vulhm.czÚtvar lesní ochranné služby
Matoušková Jana, RNDr. CSc.matouskova@vulhm.cz257 892 222275Útvar zkušebních laboratoří
Martincová Jarmila, RNDr.martincova@vulhmop.cz494 668 391152Výzkumná stanice Opočno
Buriánek Václav, RNDr.burianek@vulhm.cz257 892 207207Útvar biologie a šlechtění lesních dřevin
Panáčková Sylvasemkon@vulhmuh.cz572 420 920, 922Výzkumná stanice Kunovice
Charvát Tomáš, DiS.charvat@vulhm.cz257 892 291291Útvar ekologie lesa
Petr Tomášpetr@vulhmop.cz494 668 391158Výzkumná stanice Opočno
Žáček VáclavÚtvar myslivosti
Gütlerová Věragutlerova@vulhmop.cz494 668 391134Výzkumná stanice Opočno
Tošovská Věratosovska@vulhmop.cz494 668 391119, 120Výzkumná stanice Opočno
Vašíček Vladimírvasicek@vulhmop.cz494 668 391117Výzkumná stanice Opočno
Kocourková Zdeňkakocourkova@vulhmop.cz494 668 391118Výzkumná stanice Opočno